Duvar TV Sehpası

TV sehpası,

Televizyonlar artık iyice inceldi ve ayaklı olarak kullanmak abes kaçmaya başladı. Siz de benim gibi TV ünitelerine soğuk bakıyor ve evde bir TV duvarı istemiyorsanız, bu şekilde bir konsol yardımıyla televizyon köşenizi daha geleneksel ve daha sıcak bir biçimde dekore edebilirsiniz.

Televizyon üniteleri son derece pratik ve modern bir çözüm. Arşivinizi toparlayan, rafları ve kapaklı dolabıyla DVD’lerinizi ya da çeşitli dağınıklığı ortadan kaldıran bir mobilya. Yine de evin bir duvarının televizyona göre döşenmesi, salonların birbirine benzemesine ve salonun bu elektronik alete odaklı dekore edilmesine neden oluyor.

Fotoğraftaki gibi şık bir konsol yardımıyla televizyonunuzu yine duvara asabilir ama diğer yandan evinizin tarzından da ödün vermek zorunda kalmayabilirsiniz. Geleneksel çizgilerde, ölçülü bir stili olan bu evde modern TV ünitesi belli ki göze batacaktı. Böyle bir pratik çözümle hem dekorasyon stili bozulmamış hem de televizyon dekorasyonun baş aktörü olmaktan çıkarılmış.

Salonda bir odak noktası olması doğaldır. Çoğumuzun evinde de bu televizyondur. Koltuklar televizyona doğru çevrilir ve oturma düzeni de buna göre organize edilir. Yine de televizyonu yerinden kaldırdığımızda bile anlamını ve işlevini kaybetmeyecek mobilyalar kullanmak iyi bir fikir gibi görünüyor. Fotoğraftaki televizyonu duvardan kaldırdığımızda, hiç kimsenin burada bir televizyon olmalı diyeceğini sanmıyorum. Aynı prensibi televizyon ünitesi seçerken de aklınızda bulundurabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunda oynama yapmak isterseniz TV üniteniz ne kadar bağlayıcı olacak, çeşitli oynamalara izin verecek mi yoksa ev yenileyene kadar ünite olduğu yere çakılı kalmak zorunda mı, bunları değerlendirin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner