Doğtaş Koltuk Takımları

koltuk takımı,

Mobilya sektöründeki köklü ve kurumsal firmalardan biri olan Doğtaş, ürün kataloğunu da sürekli yeniliyor. Salon takımı, oturma odası ve köşe takımları gibi farklı kategorilerdeki Doğtaş koltuk takımlarına ve ürün gruplarına eklenen yeni modellere burada yer vermek istedim. Mobilya yenilemek isteyenler bu takımlara bir göz atmalı diye düşünüyorum. Modern ve rahat bir dekorasyon stiline uygun olarak tasarlanmış koltuklarla evinizde hem sıcak hem de şık bir atmosfer yaratmanız mümkün olabilir.

Innovia Plus sade ama her eve yakışabilecek modern bir tasarıma sahip. Koyu rengiyle uzun süre sorunsuz kullanılabilir gibi görünüyor. Kalabalık ve çocuklu evlerde koyu renk mobilya tercih etmek her zaman daha güvenli diye düşünüyorum. Üstelik metal iskeletiyle epey de dayanıklı olacaktır bu salon takımı. Tekli, ikili ve üçlü koltuklardan oluşan takımın toplam fiyatı 3160 TL.

Toledo koltuk takımının iskeleti kayın ağacından. Fotoğraflarda oldukça rahat ve pofuduk görünüyorlar. Koltuk ayakları da ceviz görünümlü. Üçlü, tekli ve ikili koltuktan oluşan takımın toplam fiyatı 5189 TL.

Mystic salon takımı benim en beğendiklerimden. Geleneksel mobilya tarzını bir şekilde modern tasarım anlayışı ile buluşturmuş bir tasarımı var. Ahşap gövdesi ve özel kesim ayaklarıyla dikkat çeken takımda bir üçlü, bir ikili ve bir de tekli koltuk bulunuyor. Toplam fiyat 5189 TL.

Vision modern koltuk takımının en dikkat çeken özelliği kavisli formu. Kuş tüyü dolgu malzemesiyle rahatlık garantilenmiş. Takımın kanepelerinin ayağı ceviz görünümlü, tekli koltuk ise döner, metal ayaklı. Takımın bir üçlü, bir ikili ve bir de tekli koltuk toplam taksitli fiyatı 4790 TL. Her zaman karşılaşmadığımız farklı modeliyle, ilgi çekici olduğu kesin.

Innovia köşe takımı farklı modüllerden oluştuğundan kendi dilediğiniz gibi bir oturma düzeni kurabiliyorsunuz. Üstelik açık ya da koyu renkli ve farklı desenli kumaş seçenekleri de mevcut. Fotoğrafta da gördüğünüz ayak ve yan şeritlerin evdeki diğer eşyalara uyumlu olmasını dileyenler için alternatifler düşünülmüş. Bu köşe takımında bir köşe, bir berjer ve bir de tekli koltuğun toplam fiyatı 3610 TL.

Arte L isimli köşe takımının en büyük özelliği bembeyaz oluşu. Evde beyazdan vazgeçemeyenleri aradığı köşe takımı olabilir. Fiyatı 2858 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner