Desenli ve Renkli Duvar Karoları

duvar karosu,

Seramik karolar su geçirmeyen, yanmayan ve kolay temizlenen ürünlerdir. Bu nedenle de banyo ve mutfaklarda özellikle tercih edilirler. Duvar karoları dekoratif olarak pek çok tasarım olanağı sunar. Dekor ve bordür denilen yardımcı ürünlerle birlikte duvar tasarımınızı istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Duvar karosu alırken düz renkli ve desensiz zemin ürünleri, dekodenilen zemin karosuna uygun desenli ürünleri ve bordür denilen desenli daha ince karoları birlikte alabilirsiniz. Ne tür bir tasarım istediğinize göre farklı renkleri bir araya getirebilir, farklı desende karoları yan yana kullanmayı düşünebilirsiniz.

Desen ve renk çeşitliliğinin yanı sıra duvar karolarının fiyatları da epey bir çeşitlilik gösterir. Genellikle metrekare fiyatıyla satılan ürünlerin metrekare fiyatı 10 TL ile 700 TL arasında değişebilir. Markalı ürünler, özel seriler, tasarımcı ürünleri her zaman daha pahalıdır. Adet fiyatıyla satılan ürünler de vardır ve adet fiyatları da yine aynı şekilde geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Tanesi 3 TL ile 70 TL arasında değişen duvar karolarına rastlayabilirsiniz.

Burada sizlere farklı firmalardan derlediğimiz renkli ve desenli karo örnekleri sunmak istedik. Zemin ve dekor ürünlerini bir arada gösterdik.

Uşak Seramik‘ten Eda ve Safir serileri. Telefon: (0216) 527 67 67

Bodrum’da yazlık evleriniz için desenli ve renkli duvar karoları seçebileceğiniz adreslerden biri de Ongun Yapı. Telefon: (0252) 316 99 24.

Seramiksan‘ın Bubble serisindeki bu hem şık hem de renkli duvar karolarını dilerseniz tek renk dilerseniz farklı renklerde karolarla birleştirerek orijinal banyo tasarımları yapabilirsiniz. Manisa merkezli firmanın İstanbul ofisinin telefon numarası: (0212) 273 28 31

Çanakkale Seramik‘in bir su kenarındaymışsınız hissi veren bu özel Bond serisinin farklı renkleri de bulunuyor. İletişim numarası: 444 52 53.

Yurtbay.net‘te farklı ve hesaplı duvar karosu seçeneklerine rastlayabilirsiniz. Yukarıdaki ürünler Şahrazat Cotto serisinden.

Bu fotoğrafta gördüğünüz tek bir karo değil, karolarla oluşturulmuş bir dekorasyon örneği. Banyo ya da mutfaklar da veya iş yerinizde nostaljik bir hava estirmek isterseniz Karosiman‘la iletişime geçebilirsiniz. Telefonu: (0212) 295 75 87

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner