Desenli Duşakabin Modelleriyle Banyonuzu Yenileyin

banyo ürünleri, desenli duşakabin, duşakabin,

Bir kez fayanslarını döşeyip armatürleri yeniledikten sonra banyoda değişiklik yapmak istediğinizde en pratik yol aksesuarları değiştirmektir. Fakat aksesuarları değiştirmek de size yetmiyor ve banyonun daha büyük bir değişikliğe ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız duşakabini yenilemek iyi bir fikir olabilir. Desenli duşakabin modelleri dekoratif özellikleriyle oldukça iddialı görünüyorlar.

Dekoratif desenli cam duşakabinler banyo için bence son derece kullanışlı ürünler olabilir. İlk olarak böyle bir dekorasyon uygulaması yapacaksanız banyoya bir duşakabin sığdırabildiğiniz sürece, banyonun genişliği ya da darlığının hiçbir önemi yok. Dar banyolarda eğer desenin banyoyu kalabalık göstereceğini düşünürseniz, sade desenli bir duşakabin seçebilirsiniz.

Bu duşakabinlerin diğer bir avantajı da her tarz dekorasyona, her zevke uygun pek çok desenin bulunması. Çizgili ya da geometrik şekilli desenler modern banyolarda daha iyi duracaktır. Çiçekli, resimli desenler ise klasik tarzda banyolara yakışabilir. Örneğin yuvarlak desenli bir duşakabini, yuvarlak desenli paspaslarla eşleştirerek banyoda ilginç bir düzenleme yapılabilir.

Desenli duşakabin satışı yapan firmalar kendi kataloglarındaki desenleri sunmanın yanı sıra, size özel tasarımları da duşakabine uygulayabiliyorlar. Fayanslarınıza uyumlu, özel bir desen yaptırmak isterseniz bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Su temalı, yunus, deniz kızı, dalga benzeri desenler de aksesuarda ve desende banyoya yakışan seçeneklerdir.

Fiyatlara gelince: Firmaların farklı uygulamalarına bağlı olarak değişen fiyatlar genel olarak 450 TL ile 800 TL arasında değişiyor. Elbette duşakabinin modeli ve büyüklüğü de fiyatları etkileyecektir. Bu fiyat aralığını fikir vermesi açısından yazıyorum.

Desenli duşakabin imalatı yapan firmalardan biriyle görüşmek isterseniz, sizlere iki firma web sitesi önerebilirim:

Nokta Duşakabinnoktadusakabin.com / İstanbul, (0212) 504 91 47

Türkcan Cam & Kumlamaturkcankumlama.com /  İstanbul, (0216) 415 40 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner