Dekoratif Fener Mumluklar Evinize Işık Katsın

Asya tarzı, fener, mumluk,

Özellikle Asya ülkelerinde fenerlerin dekorasyonda özel bir yeri vardır. pek çok farklı tipte fenere, farklı ülke kültürlerinde rastlayabilirsiniz. japonya, Çin, Hindistan gibi ülkelerde sıkça rastlayabileceğiniz fenerleriç mekan ya da dış mekan dekorasyonunda kullanılabilir. Batı ülkelerinde yaygın olan dekorasyon tarzlarıyla da uyumludurlar. Modern, eklektik ya da geleneksel dekorasyon stillerinde dekoratif fener mumluklar son derece şık ve sıcak bir atmosfer ortaya koyabilirler.

2003 yılından bu yana ev aksesuarları alanında birbirinden özel seçenekler sunan Kancaev, konu fenerlere gelince yine hangisini almalı diye seçmekte zorlanacağınız çok özel Hint fenerlerini beğeninize sunuyor.

Karaköy’de yer alan firmanın telefon numarası (0212) 251 76 51. Burada gördüğünüz ürünleri online olarak satın almak isterseniz, firmanın bir de alışveriş sitesi var: Kancaevonline.com

Fenerler 23 TL ile 147 TL arasında değişen bir fiyat aralığına sahip. Her bütçeye uygun olmaları, bu dekoratif fenerleri gözümde daha da sempatik kıldı!

Bu ürünleri bahçede, balkonda veya terasta kullanmak daha yaygın. Ağaç dallarına, duvara asabilir ya da masanızı süslemek ve mum ışığında romantik geceler geçirmek için son derece ideal ürünler.


Ancak elbette dış mekanla sınırlı değilsiniz. Bu son derece özel ve cazibeli görünen fenerleri salonda, antrede, banyoda, mutfakta kısaca dilediğini her odada kullanabilirsiniz. Büyük bir orta sehpada ya da antredeki konsolun üzerinde çok şık duracağına ya da duracaklarına hiç şüphe yok. Birkaç tanesi bir arada tavana asıldığında çok özel bir görüntü ortaya çıkabilir.


Bu fenerleri tamamlamak üzere, yine Asya işi yastıklardan, ayna ve çiçeklerden yararlanabilirsiniz. Burada masada ya da tavandan sarkıtılarak kullanılmış birkaç fener dekorasyonu görebilirsiniz. Bulundukları ortamın samimi, renkli ve çok daha rahat algılanmasına katkıda bulundukları kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner