Dekoratif Ayna Saat Modelleri

Duvar Saati, Duvar Saatleri,

Evde ayna kullanımı hemen her oda için geçerli olabilecek iyi bir dekorasyon hamlesidir. Salonda, yatak odasında, banyoda dilediğiniz odada farklı büyüklükte aynalar kullanabilirsiniz. Ayna hem ışığı yayar hem de mekanı daha geniş gösterir. Üstelik farklı stillerde çerçeve kullanarak, aynaları yan yana asarak ya da farklı tasarımda aynalar seçerek ilginç düzenlemeler yapabilirsiniz.

Şimdilerde aynalarla duvar saatlerini bir araya getiren yeni bir ürün pek revaçta. Ayna saatler. Ayna her dönem popülerliğini korurken duvar saatleri için aynısını söylemek biraz zor. Duvar saatlerine gitgide daha az rastlanır oldu. Ya da arada bir modern tasarımlı ve esprili bir ürünün trend olduğu oluyor. Şimdi de duvar saatleri aynanın arkasına sığınmış yeniden moda olmaya çalışıyorlar. Başarısız da değiller.

Son günlerde çeşitli dükkanlarda rastladığım dekoratif ayna saatler hem ayna ışıltısını hem de saat işlevini bir araya getirerek farklı bir ürün olarak kendini gösteriyor. Üstelik çok çeşitli formları ve esprili yaklaşımları da çekiciliklerini artırıyor. Ofislerde, antrede, mutfakta ya da salonunuzda tasarım stilinize göre seçebileceğiniz biriyle evinizde sıcak bir köşe oluşturabilirsiniz.

Ürün fotoğraflarında genellikle duvarda tek olarak sergileniyor olsalar da, başka model aynalarla çeşitli tablolarla ve benzeri tamamlayıcı duvar süsleriyle birlikte de kullanılabilir ve hoş kombinasyonlar yapılabilir. Renkli ve modern tarzlar için daha uygun olduğu söylenebilir.

Fotoğraflarda gördüğünüz aynaları, pardon ayna saatleri Dogoskinz.com‘da bulabilirsiniz. Fiyatları 55.20 TL ile 82.80 TL arasında değişiyor. Birkaç farklı model ayna saat daha görebilir ve inceleyebilirsiniz. Kalpli ve kelebekli modellerden ayrılan küçük parçalar oldukça hoş durmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner