Çocuk Odasında Hayvan Desenli Duvar Kağıtları

bebek odası,

Küçük çocuklar hayvanlara büyük ilgi duyar çünkü her şeyden önce bu insanlardan farklı görünümdeki canlılar onlara ilginç gelir. Çok çeşitli hayvan türü olması hepsinin de farklı renklerde, farklı özelliklerde olması ve ilginç sesler çıkarabilmesi bir çocuğun merakını cezbeder ve bu dünyayı yakından tanımak isterler. Özellikle bebekler ve ilköğretim çağındaki çocuklar, odalarını hayvan desenli duvar kağıdı ile dekore ettiğinizde buna bayılacaklardır. En çok ilgi gösterdiği hayvanı tercih etmeniz tabii ki daha da hoşuna gidecektir.

Bir yetişkin olduktan sonra pek çok hayvan insanlar için korkutucudur. Oysa çocuk dünyasında yer alırken hepsi de sevimli, ufak, tüylü ve yumuşak yaratıklardır. Ayı figürünün en çok kullanılan desenlerden biri olduğunu siz de fark etmişsinizdir. Bu farklı renklerdeki ayıcıklı duvar kağıtları bebek ve küçük yaştaki çocuk odaları için son derece uygun olabilir.

Odanın duvarlarının tamamını kaplamak yerine tek bir duvarı desenli dekore ederek, odanın küçük ya da dağınık görünmesini önleyebilirsiniz.

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz ürünleri Duvar-kagidi.com‘da bulabilirsiniz. Rulo fiyatı (53 cm x 10 m) indirimli olarak 46 Avro. Sitede duvarınızın ölçülerini yazarak size kaç rulo gerekeceğini hesaplayabiliyorsunuz.

Ayı, kedi, köpek, at, kuş, arı, aslan, fil, zürafa, kurbağa, panda… saymakla bitiremeyeceğimiz kadar çok hayvan türü bir çocuk için eğlenceli bir duvar kağıdı deseni olabilir.

Çocuğunuzun yaşına göre, verdiği tepkilerden ya da söylediklerinden hangi hayvanları daha çok sevdiğini belirleyebilirsiniz.

Çocuk odasına duvar kağıdı seçerken deseni kadar, anti-alerjik olmasına, sağlığa zararlı madde içermemesine de dikkat etmelisiniz. Çocuklar için çoğu ürün bu gibi hususlar dikkate alınarak üretilir ama yine de sormakta fayda var.

Kolay temizlenen ve duvardan sökülmesini istediğinizde kolay sökülebilecek pratik ürünlere yönelin. Çocuklar çok çabuk büyürler ve günün birinde sevimli hayvanlardan sıkıldığını söyleyecek yaşa geldiğinde duvar kağıdı sizi çok uğraştırmamalı.

Yukarıda ithal ve yerli ürünleri bir arada görüyorsunuz. Satın almak isterseniz Mykagitcim.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

İthal duvar kağıtlarında fiyat bir rulo (50 cm x 10 m) için 27 Avro olarak belirlenmiş. Yerli duvar kağıtlarının fiyatı ise yine aynı ölçülerde bir rulo için 15 TL olarak verilmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner