Camlı Mutfak Dolabı Modelleri

camlı dolap,

Modern bir mutfak düzenlemek istiyorsanız dolap modeli önemli bir rol oynar. Hem kapkacağı toparladığı hem de tozdan koruduğu için mutfak dolaplarının işlevleri de göz ardı edilemez. Camlı mutfak dolapları ile hem modern tarza yaklaşmak hem de mutfağa daha ferah bir hava katmak mümkün.

Linea Decor

Klasik mutfak dekorasyonunda eski evlerdeki büyük kiler dolaplarını hatırlatan mutfak dolaplarının mutfağa sıcaklık ve yaşanmışlık duygusu kattığı kesin. Bu dolapları cam kapaklı modeller arasından seçerseniz, büyük mobilyanın mutfağı fazla daraltmadığını görürsünüz.

Linea Decor

Buzlu camların arkası tamamen görünmese bile dolabın içinde ne olduğu anlaşılacak kadar içeriyi gösterir. Cam kapklı mutfak dolapları kullanacaksanız bu dolap içlerini düzenli tutmakta fayda var. Bunun dışında cam kapaklar sayesinde aradığınızı daha kolay bulacağınıza hiç şüphe yok.

Linea Decor

Ahşap ya da laminat mutfak modellerinde cam kapaklı dolaplara rastlamak mümkündür. Cam kapak kullanmak için herhangi özel bir mobilya malzemesi seçmenize gerek yoktur. Yukarıda laminat ve ahşap bir arada kullanılmış ve cam dolap kapaklarıyla mutfağın modern tarzı vurgulanmış.

Linea Decor

Cam kapaklı dolap içlerini ışıklandırdığınızda mutfağın ışıltısını da artıracaksınız demektir. Dolapların içinden yansıyan ışık, klasik mutfaklara kıyasla farklı bir görünüm elde etmenizi sağlayabilir. Dolap içlerine yerleştireceğiniz renkli cam mutfak eşyaları ile ilginç tasarımlar oluşturabilirsiniz.

Yankı Dekorasyon

Küçük mutfaklarda göze batmayacak, mutfağı farklı bölümlere ayırmayacak dolap modelleri daha kullanışlı olacaktır. Yukarıda üst dolapların açık rengi ve saydam kapakları gözün mutfağı daha geniş algılamasını sağlıyor. Alt dolaplarla oluşturdukları kontrast sayesinde mutfak bir derinlik ve hareket kazanıyor.

Yankı Dekorasyon

Açık raflar da özellikle küçük mutfaklarda tercih edilir. Cam kapaklı dolaplar ise raf ve saydam olmayan dolap kapaklarını ortada buluştururlar. Bir yandan açık rafta olduğu gibi dolap içindeki eşyaları dekorasyona katmak mümkün olur diğer yandan tozdan korunmaları için bir kapak vardır.

Wood Group

Mutfağınızda cam kapaklı dolap sayısını kendi isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Yukarıda gri, beyaz ve cam kapaklar beraber kullanılmış.

Kelebek Mobilya

Cam kapakların avantajlarından biri de mutfağın rengi ne olursa olsun, cam kapakların sorunsuz bir şekilde ortama ayak uydurmalarıdır. Koyu ya da canlı renk mutfak modellerinde, rengin yoğunluğunu dengelemek için kapaklardan bazıları cam kapak şeklinde kullanılabilir.

Koyu ahşap rengi bir mutfak zamanla size karanlık görünmeye başlayabilir. Dolap kapaklarından bazılarının camlı olması, bu koyuluğu açacak, mobilyaya hafiflik getirecektir.

Bu makaledeki firmaların iletişim bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz:

  • Kelebek Mobilya: message@kelebek.com.tr / 444 18 05
  • Linea Decor: mail@lineadecor.com.tr / (0262) 678 65 00
  • Yankı Dekorasyon: info@yankimutfak.com.tr / (0312) 350 36 80
  • Wood Group:info@woodgrup.com / (0264) 323 32 32

Telefon numaraları firmaların merkez ofis telefonlarıdır. Farklı illerde bayilikleri bulunabileceğini unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner