Boş Duvarı Konsol İle Değerlendirin

gümüşlük,

Salonda boş kalan duvar için genellikle çözümlerimiz birbirine benzer. Tablo asarız, bir gümüşlük yerleştiririz, bir büfe olabilir ya da bir kanepe daha sığdırmaya kalkışırız. Bu fotoğraftaki konsol çözümü de mutlaka göz önünde tutulması gereken, evdeki dağınıklığı toparlayacak ve  üstelik dekoratif olarak da evinizi farklı biçimde süsleme imkanı verecek bir çözüm.

Beyaz lake kapaklar, altın rengi kapak kulpları ve beyazla birlikte koyu renk ve pembenin kontrast yaratıp bu köşeyi renklendirecek şekilde kullanılması da dikkat çekici detaylar. Pembe sadece aksesuarlarda kullanılarak, içimizi baymadan bu köşeyi neşelendiriyor.

Bu fotoğrafı beğendikten sonra gidip bu mobilyanın aynısını bulmak elbette zor olabilir. Ancak böyle durumlarda pratik çözümler düşünebiliriz. Benzer bir mobilya bulamıyorsanız, iki konsolu yan yana getirip üzerine ahşap bir blok yerleştirmeyi düşünebilirsiniz. Bu durumda dikkat etmeniz gereken, üst bölüme yerleştirilen ahşap blok dolap kapaklarının açılmasını engellememeli ve dolapların üstünü çizmemeli. Marangoz ya da dekoratörlerden yardım alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner