Bellona Genç Odası Finger Koltuk

bellona,

Genç odası düzenlerken artık kişiliği yavaş yavaş oturmaya başlayan çocuğunuza onun da fikrini sorarak mobilya satın almanız önerilir. Sizin beğenilerinizle genç ve enerji dolu birinin beğenilerinin farklı olması normaldir. Çocuğunuzun kendini iyi ve rahat hissedeceği bir oda düzenlemesi konusunda Bellona Genç Odası Finger tekli koltuk eğlenceli ve renkli bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Bu  el biçimindeki tekli koltuğun yeşil, turuncu, pembe, mavi ve kırmızı renkleri var. Odadaki diğer mobilyalara uyumlu bir renk mutlaka bulabilirsiniz.

İndirimli, peşin fiyatı 362.40 TL olan tekli koltuk Bellona’nın gençlere danışılarak tasarlanmış özel ürünlerinden biri. Kitap okumak, müzik dinlemek, sohbet etmek ve bunları yaparken aynı zamanda rahat etmek için ideal bir ürün. Aşağıda gençlerin Finger Sofa ile fotoğraflarından da anlaşılacağı üzere genç odasında hem dekoratif hem de kullanışlı olmasıyla içiniz rahat ederek seçebileceğiniz bir ürün.

Kız çocuklarının odalarında vazgeçemedikleri pembe rengin şeker gibi bir tonu uygulanmış. Kırmızı, lacivert ve turuncu ürünler ise erkek çocuklarının odalarına kolayca uyum sağlayabilir. Fotoğraflara göre son derece rahat görünüyor.

Bu ürünle ilgili deneyimlerinizi buradan bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner