Bebek Odası Duvar Kağıdı Dekorasyonu

bebek odası,

Bebek odalarının düzenlenmesinde en can alıcı noktaların başında odanın aydınlık olması, evin sessiz bir noktasının seçilmiş olması ve tabii minik ev sahibine özel aksesuar ve desenlerin seçilmesi gelir. Bebek odasında duvar kağıdı kullanmak bu odayı çok daha çabuk bir şekilde neşeli ve sevimli bir havaya bürümenize yardımcı olabilir.

Bu fotoğrafı görmeden önce belki de çizgili bir duvar kağıdının bir bebek odasına gitmeyeceğini düşünüyordunuz. Oysa son derece şık ve amaca uygun bir biçimde kullanılmış. Bu odaya hakim üç renk beyaz, bej ve mavi olarak seçilmiş. Her üç rengi de duvarda görmek mümkün. Mobilya da açık renkler perde ve halı da mavi hakimiyeti tercih edilmiş. Dengeyi sağlayan bu tercihleri akılda tutarak farklı renk kombinasyonları yapılabilir elbette.

Üstelik bu tip bir dekorasyonda ne ara olduğunu bile anlamadan hızla büyüyen bebeğinizin odasındaki mobilyayı yenilediğinizde duvar kağıtlarını kullanmaya devam edebilirsiniz. Bulutlu, bebekli ya da daha bebek çağrıştıran desenli bir duvar kağıdı zaman içerisinde çocuğun yaşına göre ‘bebek işi‘ kalacaktır. Bu tip bir duvar kağıdında ise yaş uyumu aramanıza gerek kalmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner