Bath & Body Works İstinye Park’ta Açıldı

banyo küveti, Bath & Body Works, SPA,

Amerika’nın ünlü kişisel bakım ürünleri firmalarından Bath & Body Works’ün İstinye Park’taki mağazası açıldı. Duş jelleri, losyon, mum, ev kokuları ve banyo aksesuarları gibi pek çok güzel kokulu ürünleri bulunan marka doğal ve kaliteli ürünler dalında iddialı. Evde kolayca kullanılabilecek SPA ürünlerini banyonuzun vazgeçilmezleri arasına katmak için çalışıyor. Etkisi kanıtlanmış, doğal ve botanik malzemelerden üretilen ürünlerin amacı kişiyi hem fiziksel hem de ruhsal olarak daha iyi hissettirmek.

Gelelim mağazada ne tür ürünler bulabileceğinize. Banyoda küvet keyfi yapma şansı olanlar küvet suyuna katmak üzere köpük ve tuzlardan yararlanabilirler. Banyoda küvetiniz yoksa bile dekoratif olarak firmanın ambalajları kullanışlı olabilir.

Sadece kendi banyonuza değil sevdiklerinizin yeni evine hediye olarak götürmek üzere de özel paketinde banyo setleri bulabilirsiniz. Vücut losyonu, vücut kremi, parfüm gibi ürünlerin toplandığı bu küvetler çok sevimli görünüyor.

Banyoda plastik ördek en büyük banyo klişelerinden biri diye düşünebilirsiniz. Yine de ne her gördüğümde çok hoşuma gidiyor. Renkli banyolarda kesinlikle bir tane bulunmalı.

Firmanın ürün portföyünde kokulu mumlar da bulunuyor. Banyonuzda ya da evin dilediğiniz odasında kullanabileceğiniz çeşitli mumlar var. Gerçek bir SPA keyfini bir de banyoda mum yakarak deneyin. Bu ürünler insanı özendirmiyor değil.

Çok çeşitli ev kokularından bazılarını görüyorsunuz. Kendi zevkinize uygun kokuları sadece aromalarına göre değil ambalajlarına göre de seçmek isteyebilirsiniz.

Mağaza fiyatları yurt dışında makul bir seviyede, umalım buradaki dükkanda da aynı fiyat politikasını sürdürebilsinler. Bath & Body Works’ü ziyaret edenler fiyatları nasıl bulduklarına dair bize burada, yorumlar köşemizde bilgi verebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner