Başak Burcunun Dekorasyon Tarzı

astroloji, başak burcu, dekorasyon tarzı, tül işi,

Dekorasyon tarzınızla ilgili olarak burcunuzun özelliklerine göre fikir sahibi olabileceğinizi düşünmüş müydünüz hiç? Burçlarla arası iyi olmayanlar için bile ilginç olabilecek doğru tespitlere rastlanabildiğini görünce, burada burçlara göre dekorasyon tarzı ile ilgili olarak paylaşımda bulunmak istedim. Başak burcunun dekorasyon tarzıyla ilgili söylenenler acaba ne kadar doğru, bir bakalım.

Son yıllarda yeniden oldukça revaçta olan Country tarzının sıcaklığı Başak burcuna iyi gelebilir. Ne de olsa evinde düzeni seven, titiz Başak için evi süslemek çok kolay değildir. Dağınıklık endişesi çoğu kez gözüne hoş gelen aksesuarlardan uzak durmasına neden olur. Evi daha da derli toplu ve ferah gösterecek nötr tonlar Başaklara kendini daha iyi hissettirecektir.

Başaklar evlerinin özel olmasını ister ama sadelik fikrinden uzaklaşmazlar. Az mobilya kullanmayı sevdiklerinden, sade çizgileri olan, minimalist yaklaşımda bir modern dekorasyon tarzı onlara göredir.

Düzen ve her şeyin istedikleri gibi olması takıntıları nedeniyle ev dekorasyonunda karar vermeleri uzun sürer. Ancak bir kez seçim yaptıklarında en doğru karara da varmış olurlar.

Evini düzenli tutmak isteyen Başaklar, raf ve dolap seçiminde eşyalarını toparlayacak ve dağınıklığı engelleyecek mobilyalar seçmeliler. İçlerindeki ince insana hitap eden zarif aksesuarlar Başaklara evlerini daha çok sevdirebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner