Banyoda Aydınlatmalı Ayna Modelleri

Arada bir dekorasyon dünyasında neler oluyor diye yeni ürünlere şöyle bir göz gezdirdiğinizde oldukça pratik çözümlerle karşılaşabilirsiniz. Son günlerde sıkça karşımıza çıkan ve kullanıcılardan olumlu geri bildirimler alan ürünlerden biri de ışıklı bir diğer adıyla aydınlatmalı aynalar.

Otel tipi olarak da tasvir edilen aydınlatmalı aynalara gerçekten de evlerden çok otellerde rastlandığı söylenebilir. Oysa bu şık ve kullanışlı ürünlerin bir otel lüksü olarak kalması haksızlık. Evinizde de ışıklı bir aynanın kullanım rahatlığından faydalanabilirsiniz.

Diyelim ki aynanızın çevresine aplik ya da benzeri bir aydınlatma ürünü asacak yeriniz yok. Böyle bir durumda neden aynanız karanlıkta kalsın ki? Aydınlatmalı ayna modellerinden birini kullanarak özellikle küçük banyolar için aydınlatma rahatlığı sağlanabilir.

Ayna çevresine lamba takma derdiniz olmadığında aynanızı da daha büyük seçebilirsiniz. Aynalar banyoyu geniş gösteren aksesuarlardır. Bunun yanına bir de ışık eklendiğinde, ışıklı bir ayna ile banyoyu daha ferah ve şık göstereceğiniz ortadadır.

Kullanım açısından aydınlatmalı aynalar sadece banyoya şıklık katmakla kalmaz. Oldukça işlevsel oldukları söylenebilir. Makyaj yaparken, cilt bakımı, tıraş veya kaş almak gibi kişisel bakım işlemleri sırasında da size kolaylık sağlar.

Aydınlatmalı aynalarda LED lambalar kullanılabilir. Bu da banyonuzda farklı renklerde ışıklandırabileceğiniz anlamına gelir. Banyonuza dilediğiniz renkte bir ışık katabilir ve banyo tasarımını zenginleştirebilirsiniz. Banyoda ışık önemlidir ama bazen de loş bir ışıklandırma yeterli olur. Uykunuz bölünüp banyoya gittiğinizde, ışıl ışıl bir banyoya girmek istemeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarda aynadan gelecek ışık size yeterli olacaktır.

Bu tip aynalarda ışıklandırma aynanın arkasından gelebileceği gibi, ön tarafta da yer alabilir. Kullanım şartlarınıza göre ve bu ışıklandırmadan nasıl faydalanmayı düşündüğünüze bağlı olarak bir seçim yapabilirsiniz.

Gelelim bu pratik ürünleri nerelerde bulabileceğinize. Vitra, Duravit ve Artema gibi banyo ürünleri satan firmalarda, aydınlatmalı hatta aydınlatmalı ve dolaplı aynaları bulabilirsiniz. Desenli, çerçeveli ve sade modeller bulabileceğinizi de ekleyelim. Vitra’da parlak beyaz, termoform gövde, 60 cm’lik ayna fiyatı KDV hariç: 550 TL.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner