Balkon & Veranda Aksesuarları

balkon, koctas veranda ici, veranda,

Yaz için düzenlenen balkon ya da veranda örneklerine bakarken bu mekanları güzelleştiren ve onları ilginç kılan unsurların başında aksesuarların geldiğini görebilirsiniz. Bu yaz Chakra mağazalarında bulabileceğiniz birbirinden zarif ürünler ister küçük balkonları ister geniş verandaları yazın ruhuna uygun biçimde süsleyebileceğiniz nitelikte görünüyor.

Ferro metal tepsinin küçük boyu 39.99 TL. Tepsileri sadece içecek servisi için düşünmemeli. Yukarıdaki gibi içine mumluk ya da çiçek koyarak, dekoratif bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Fotoğraftaki çiçekli cam mumluklar ve dekoratif çiçek de Chakra‘dan. Açıkçası bu yukarıdaki düzenleme çok hoş görünüyor, balkon masası bu şekilde süslenebilir.

Florid metal kandilin fiyatı 59.99 TL. Özellikle cam gövdeli, kandil görünümündeki mumluklar dış mekanlar için çok uygun çünkü rüzgar estiğinde mum etkilenmez. Sönecek mi, kaza mı çıkacak diye mumu dert etmenize gerek kalmamış olur.

Kaero ahşap tepsinin küçük boyu 69.99 TL. Dekoratif olarak tepsi kullanmak isterseniz, Chakra mağazalarında bu amaçla kullanabileceğiniz metal ya da ahşap çok şık tepsiler var. Ben masa üzerinde bir tepsi bulunmasını ve masadaki dağınıklığı hemencecik toplamak için de bu tepsiyi kullanmayı çok pratik buluyorum. Buradaki saksı ve süs bitkisi de yine Chakra ürünü.

Ahşap balıklardan oluşan aksesuarın fiyatı 39.99 TL. Yukarıdaki gibi yüksek bir yerden sarkıtılabileceği gibi, duvara da asılabilir. Fazla abartısı olmayan ama deniz havası estiren çok sade ve yine de ilginç bir süsleme.

Aria paspasın fiyatı 99.99 TL. Veranda için tavsiye edilmesi güç, çok çabuk kirlenecektir ama bir balkonda rahatça kullanılabilir diye düşünüyorum. Bu paspasın farklı renkleri de mevcut. Hemen bir yazlık evi çağrıştıran, yumuşak ve yöresel görünümüyle her eve yakışacak bir ürün.

Bloom sepetlerin küçük boyu 14.99 TL. İçine ne koyarım diye fazla düşünmeyin. Şık bir sepet masa ya da sehpanın üzerinde her zaman işe yarar. Etrafta mutlaka elinize dolanan küçük eşyalar olur ve siz fark etmeden sepetin içi dolmuştur bile.

Bu ürünleri satın almak için:

Chakra mağazalarına büyük alışveriş merkezlerinin çoğunda rastlayabilirsiniz. Hangi illerde, nerelerde olduğunu öğrenmek için ‘chakra.com.tr‘ adresine bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner