Balık Burcunun Dekorasyon Tarzı

astroloji, Balık burcu, dekorasyon tarzı,

Burcunuz dekorasyon zevkinizi etkileyebilir ve belki de karakterinize aykırı seçimler yaptığınız için bir türlü evinizde istediğiniz rahatı elde edemiyor olabilirsiniz. Bunu öğrenmenin en iyi yolu burcunuza uygun dekorasyon tavsiyelerine bir göz atmak olacaktır. Aşağıda Balık burcunun hangi dekorasyon tarzına daha yakın olduğuna dair bazı ipuçlarını okuyabilirsiniz.

Balık burcu yaratıcı ve duygusal oluşuyla bilinir. Sanatçıların pek çoğu Balık burcundandır. Bu kadarı bile aslında Balıkların evi hakkında ipucu veriyor. Modern, geleneksel ve romantik tarzı bir araya getirmeye çalışırlar.

Balıklar evlerini döşerken ufak tefek detaylara takılmaya bayılırlar. Şeytan ayrıntılarda gizlidir, bu burç için söylenmiş gibidir. Ayrıntılara dikkat eder ve özel aksesuarlarla evlerine farklılık katmaya çalışırlar.

Su grubuna mensup olan bu burç mavi ve beyaza olduğu kadar, su altının göz alıcı diğer renklerine de evinde yer verebilir.

Balık burcu değişken ruh haline bağlı olarak sık sık evinde mobilyaların yerini değiştirebilir. Evde pratik çözümlerden hoşlanır ve evinde kullanışlı köşeler keşfetmeye bayılır.

Zaman içerisinde en çok aksesuar biriktiren burçlardan biridir. Bol raflı ve saklama üniteli mobilyalar seçmesinde fayda olabilir. Bunun dışında doğayı anımsatan aksesuarlar, doğal malzeme, sanat eserleri, el işi ürünler de evlerinde kendilerini daha huzurlu hissetmelerini sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner