Bahçe Şezlong Modelleri ve Fiyatları

bahçe mobilyaları, şezlong,

Şezlong deyince aklımıza ilk gelen sözcükler rahatlık, dinlenme, huzur, tatil, keyif benzeri sözcüklerdir. Satın aldığınız şezlongun bu sözcüklerin hakkını verebilmesi için doğru bir ürün seçmek önemlidir. Yorgunluğunuzu alacak, rahatça uzanabildiğiniz, yumuşaklığıyla sizi saran bir model amaca uygun olacaktır. Aşağıda çeşitli şezlong modellerini, nerelerde satıldıklarını ve fiyatlarını göreceksiniz. Fiyat bilgisi verilmemiş modeller için lütfen ürünün satıldığı firmayı arayınız.

 

Koçtaş / Koctas.com.tr / Rumba Şezlong

Fiyatı: 49.90 TL

Piyasadaki en ucuz şezlong modellerinden biri. Hesaplı bir seçenek arayanlar bu renkli şezlong ile bahçeye modern bir görünüm de katabilirler.

Hepsiburada.com / Sette, Acı Kahve Şezlong

Fiyatı:  882,70 TL

Alüminyum iskeletiyle göz dolduran bu şezlongun sırt bölümünü kaldırabilir ya da düz kullanabilirsiniz.  Minder kılıfları fermuarlı olduğundan kolayca çıkarılıp kılıflar yıkanabiliyor. Acı kahve renk, bahçelerde çok şık duran renklerden biri.

Mudo / Mudo.com.tr / Medici Şezlong

Fiyatı: 625 TL

Mudo’dan her zamanki gibi şıklığıyla göz dolduran bir model. Ferforje şezlongun sırt bölümünü ayarlayabiliyorsunuz. Bahçelerde şezlong yerleştiriken yapılan hatalardan biri de şezlongu duvara dayamaktır. Oysa çevresi açık olduğunda şezlong kullanımı daha rahat olur.

Mudo / Mudo.com.tr / Anguilla Şezlong

Fiyatı: 1625 TL (indirimli)

Bu sentetik rattan malzemeden üretilen şezlongun fotoğrafı bile insanı baştan çıkarmaya yetiyor. Açık havada rahatça kullanabileceğiniz bu şezlongla bahçenin keyfini maksimum derecede çıkaracağınıza hiç şüphe yok.

Troya Garden / Troyagarden.com / (0216) 499 78 52

Pek çok bahçe için en pratik ürün yukarıdaki gibi katlanabilir şezlonglardır. Ahşap bahçe mobilyalarıyla eşleştirebileceğiniz sade ve kullanışlı bir model.

BMS Mobilya / Bmsmobilya.com / Neon Şezlong / (0216) 415 58 60

Yine BMS Mobilya‘dan bu kez plastik malzemeden üretilmiş, kollu şezlong modelini görüyorsunuz. Plajlarda sık rastladığımız bir şezlong modelidir. Kollu olması şezlong kullanımını daha rahat kılan bir özelliktir. Fiyat bilgisi için bir üstteki fotoğrafın altındaki numarayı arayabilirsiniz.

 

Sette Home / Settehome.com / (0216) 526 62 40 / Alüminyum Rattan Şezlong

Sette Home bahçe mobilyaları tasarımlarının yanı sıra kaliteli malzemeleriyle de öne çıkıyor. Yukardaki tekerlekli modelin alüminyum gövdesi üzerine plastik rattan örgü çekilmiş. Yanda kıvrılan tek parça şeridin hem kol hem de ayak görevini üstlenmesi oldukça hoş bir tasarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner