Bahçe Salıncak Modelleri ve Fiyatları

bahçe mobilyaları, bahçe salıncak,

Çocukken salıncağı herkes sever ama yetişkinlere soracak olursak salıncak hayatlarından çıkalı epey zaman olmuştur. Bir bahçeniz ya da verandanız varsa salıncak keyfini yeniden yaşamınıza dahil edebilirsiniz. Burada farklı markaların bahçe salıncak modellerini ve fiyatlarını bulabilirsiniz.

Bellona / Sella Salıncak

Fiyatı: 778.20 TL.

Salıncağı bahçenin en gölgeli köşesine yerleştirmeye çalışmayın. Aksine bu eğlenceli mobilyayı güzel havanın ve güneşin tadını çıkarmak için kullanmalısınız. Yukarıda Bellona’nın ‘Sella’ isimli modelini görüyorsunuz. Böyle bir mobilyayı ücra köşelerde saklamak haksızlık olmaz mı?

Bellona / Zambak Salıncak

Fiyatı: 1245 TL.

Bellona’nın Zambak modeli en çok karşınıza çıkacak olan klasik bahçe salıncaklarından biri ancak malzemesi ve iki yanına yerleştirilmiş, sehpa görevi gören çıkıntılarıyla göz dolduruyor. Bahçenin doğallığını bozmayacak, konforlu bir model.

Rattan-ahşap bahçe salıncakları dayanıklı ve şık görünümlüdür ancak fiyatları plastik ya da metal salıncaklara göre daha yüksektir.

Koçtaş / 3 Kişilik Metal Salıncak

Fiyatı: 199.90 TL.

Metal salıncaklar ahşap salıncaklara kıyasla çok daha hesaplıdır. Salıncak malzemesine karar verirken fiyat, dayanıklılık ve işlevsellik ön plana çıkar. Elbette bahçedeki diğer mobilyalarınızın malzemesi de önemlidir. Hava koşulları ve salıncağın ne sıklıkta kullanılacağı benzeri sorular size uygun malzeme hakkında ipucu verebilir.

Koçtaş / Aruba 3 Kişilik Minderli Salıncak

Fiyatı:  449.90 TL.

Bahçe salıncağı alırken her ev kendi ihtiyaçlarını ön planda tutmalıdır. Çocuklu aileler için emniyet öne çıkarken, evde tek kişi yaşıyorsa daha küçük ve dekoratif bir ürün veranda için yeterli olabilir.

MUDO / Reyes Salıncak

Fiyatı:  356 TL.

Bahçe salıncağının dekoratif özelliği küçümsenmemeli. Yukarıda Mudo’dan ferforje salıncak modelini görüyorsunuz. Bir bahçe ya da verandadaki en dikkat çekici mobilya olmaya aday. Mudo’nun 2012 yılı bahçe mobilyalarına başka örnekler de görmek isterseniz ‘Mudo Concept Bahçe Mobilyalarında İndirim‘ başlıklı makalemize göz atabilirsiniz.

Fiyatı:  184 TL. (Bu indirimli fiyattır, fiyat değişikliği olabilir.)

Sabit bir bahçe koltuğu gibi dursa da öne arkaya sallanabilen ilginç bir model. Dışarıdan salıncak gibi görünmediği kesin. Sürprizli bir mobilya olduğu kesin. Özellikle bahçeler için tasarlanmış yeşil renkteki koltuk-salıncak için Evimister.com adresini ziyaret edip ‘salıncak’ sözcüğünü sitede aratarak bu ürünü online satın alabilirsiniz.

NOT: Burada yer alan fiyatlar 2012, Nisan ayı fiyatlarıdır. Bu makaleyi okuduğunuz tarihe bağlı olarak ürünlerin fiyatları değişmiş ya da salıncaklar stoklarda tükenmiş olabilir.

Aşağıda göreceğiniz salıncak modellerinin altına firma ismini ve web sitesini not ettim. Fiyat bilgisi için firmayı aramalısınız çünkü internette yayınlamıyorlar. Yukarıdaki örneklerden yola çıkarak malzemesine göre salıncakların fiyatları ile ilgili bir fikriniz de oluşmuştur diye düşünüyorum.

BMS Mobilya Dekorasyon / Bmsmobilya.com / (0216) 415 58 60 numaralı telefondan fotoğraftaki rattan salıncağın fiyatı öğrenilebilir.

Sette Home Garden / Settehome.com / (0216) 526 62 40 no’lu telefonu arayarak çelik halatların taşıdığı bambu salıncağın fiyatını öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner