Ayaklı Banyo Havlulukları Modelleri

ayaklı havluluk, havluluk,

Banyo dekorasyonunda çeşitli banyo aksesuarları hem görsel hem de işlevsel olarak banyoyu düzenlememizde yardımcı olur. Banyo paspasları, ayna, sabunluk, çöp kovası benzeri pek çok ürün bir araya geldiğinde banyomuz bir stil kazanır. Ayaklı banyo havlulukları da bu aksesuarlar arasındadır. Eğer banyonuz çok dar değilse ayaklı banyo havlulukları kullanımı son derece pratik ürünlerdir. Bazı banyolar fayans kaplıdır ve havluluk çakmaya kıyamayabilirsiniz. Bu ürünler imdadınıza koşabilir.

Kimi evlerde yaşta ve hastalar için ayaklı havluluk kullanımı tercih edilir. Dolaba ya da askıya uzanmakta zorlanan kişiler bu tip ürünleri kullanmakta zorluk çekmezler. Fotoğraflarda da gördüğünüz gibi ayaklı havluluklar kimi zaman çok işlevli olarak raflı ya da tuvalet kağıdı da asılacak şekilde tasarlanmış olabilirler. Banyoda az da olsa yer kapladıkları düşünülürse çok işlevli olmaları bu aksesuarı daha kullanışlı kılar.

Genellikle krom malzemeden üretilen ayaklı havlulukların farklı modellerinden biri sizin banyonuz için de kullanışlı olabilir. Benim en beğendiklerimden 5. fotoğrafta yer alan Mudo’nun bambu saplı havluluğu dekoratif olarak da göz dolduruyor. Ahşap kullanılan banyolarda çok şık durabilir. Lake ya da seramik ürünlerle kullanıldığında ise, banyoya doğallık katacağından yine şık duracaktır.

Ayaklı havlu standı olarak da satılan bu ürünler çoğu kez online alışveriş sitelerinde otel ürünleri grubunda yer alıyor. Bu yüzden eğer bir banyo aksesuarı satan sitede hemen ayaklı havluluklara rastlayamazsanız şaşırmayın. Bir de otel grubunda yer alan ürünlere göz atın.

Ayrıca sitemizde yer alan ‘Banyo Havluluk M0delleri & Fiyatları‘ başlıklı makaleye de göz gezdirebilirsiniz.

Bu Yazıdaki Ayaklı Banyo Havluluklarının Fiyatları ve Satın Alabileceğiniz Yerler:

1. Petekbanyo.com.tr // Krom havluluğun fiyatı belirtilmemiş. Sitede bu ürünü ‘Otel Serisi’ kategorisinde bulabilirsiniz.

2. Praktiker.com.tr // Paslanmaz çelik havlu standı adlı ürünün fiyatı 62.99 TL. Banyo raf ve havlulukları kategorisinde bulabilirsiniz.

3. Praktiker.com.tr //  Krom kaplama, paslanmaz çelik havluluğun fiyatı 49.99 TL. Banyo raf ve havlulukları kategorisine bakmalısınız.

4. Habitatturkey.com // Habitat’ın Nova havluluk adlı zarif ürününün fiyatı 210 TL. Banyo aksesuarları serisinde bulabilirsiniz.

5. Mudo.com.tr // Mudo’nun bambu saplı, şık havluluğunun fiyatı 71.60 TL.

6. Mudo.com.tr // Mudo’dan bir başka ürün daha. Demonte olarak satılan bilye havluluğun fiyatı 55.65 TL. Bu rakam sitedeki indirimli fiyat, tekrar yükselebilir.

7. IKEA‘nın paslanmaz çelik GRUNDTAL havluluğunun fiyatı 44.95 TL. Sade ama kullanışlı bir model. En az 6 havlu asılabilir.

8. Hepsiburada.com‘dan TBA Otel ayaklı havluluk, fiyatı 163.23 TL. Ürünün 5 yıl garantili olduğunu da söyleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner