Artema Mutfak Bataryaları ve Fiyatları

Artema, mutfak bataryası,

Mutfak dolapları, tezgah ve beyaz eşya mutfak dekorasyonunda başrollerdedir. Mutfak bataryaları ise özen gösterilmesi gereken son dokunuşlardan biridir. Bataryalar elbette sadece mutfağı şık göstermek için değil kullanışlılık açısından da dikkat ister. Tarz sahibi ve mutfakta işinizi kolaylaştıracak bir batarya için Artema’daki pek çok model arasından bir seçim yapabilirsiniz.

El duşlu modeller mutfakta epey işe yarayan batarya modelleridir. Özellikle meyve sebze ya da kap kacak yıkarken duş başlığını istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. Bu şekilde sabit akan suya göre hareket etmek zorunda kalmazsınız. Yukarıdaki modelin adı İlia (A40373) fiyatı ise 933 TL + KDV.

Bu modelin el duşu yok belki ama döner gövdesi sayesinde yine önemli ölçüde pratiklik sağlıyor. Üstelik fiyatı da çok daha hesaplı: 447 TL + KDV. Matrix isimli ürünün kodu A42018.

Modern ve zarif görünümüyle Artema’nın Juno isimli mutfak bataryası aradığınız tarzda bir ürün olabilir. Altın kaplama bataryanın fiyatı ise 333 TL + KDV.

Modern görünümüyle dikkat çeken Q-Line (A4207892) eviye bataryası 360 derece döner borusuyla işlevselliğini ortaya koyuyor. Su tasarrufu yapan bir model olduğunu da not düşelim. Fiyatı: 256 TL + KDV.

Su tasarrufu yapan ve ısı regülatörü bulunan bu şık, yuvarlatılmış formuyla dikkat çeken modelin yer aldığı serinin adı Minimax S. Ürün kodu A42091. Fiyatı ise diğer modellere göre çok daha uygun: 195 TL + KDV.

Eviye bataryasının hareketli olması pişirme hazırlıkları ya da bulaşık sırasında size hareket özgürlüğü tanır. Modern tasarımlar sadece görüntüsü ile dikkat çeken ürünler değildir. Bu ürünler aynı zamanda su tasarrufu yapar, ısıyı kontrol edip elinizin yanmasını önler, suyun miktarını kolayca ayarlamanızı sağlar. Teknolojiyle tasarım buluşur ve ürünün işlevselliği daha da armış olur.

Krom, altın kaplama, bronz, parlak ya da mat görünümlü, farklı malzemelerden üretilen bataryalar arasından mutfağınıza en çok yakışacak olanı mutfağınızdaki diğer öğelerin klasik ya da modern tarzına göre belirleyebilirsiniz.

Artema ürünleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0800 211 70 00 no’lu ücretsiz danışma hattını aramanız yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner