Arçelik’ten Renkli Çamaşır Makineleri

arçelik, çamaşır makinesi, renkli,

Bir süredir televizyon reklamlarında sıkça karşımıza çıkan, Arçelik’in renkli çamaşır makinelerine yakından bakalım istedik. Hepsi yan yana geldiklerinde ortaya oldukça eğlenceli bir görüntü çıktığı doğru. Peki, banyonuzda renkli bir makine kullanmak istediğinizde dekorasyonun geri kalan detayları nasıl olmalı? Arçelik In Love Serisi‘ni incelerken, bu soruya da belki bir cevap bulabiliriz.

Arçelik’in ‘In Love’ serisinde kırmızı, siyah, bordo, neon yeşil, neon pembe ve tabii beyaz renkte çamaşır makineleri bulunuyor. Tek su girişi olan bu makinelerin çamaşır kapasitesi ise 8 kg.

Artık tüm yeni nesil makinelerden beklediğimiz gibi, su ve enerji tasarrufu sağlayan bir model. Serinin tüm ürünlerinde LCD ekranlı gösterge sistemi bulunuyor. 16 adet programa sahip olan bu makinelerde zaman programlama özelliği de var.

Fiyatlara gelince, satış fiyatı 2299 TL olan bu renkli çamaşır makinelerinin kampanya fiyatı 1999 TL. Eğer bu kampanyalı fiyat size uygun geldiyse Arçelik’in online satış sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Renkli çamaşır makineleri için uygun bir dekorasyon tarzı nasıl olmalıdır?

Renkli çamaşır makinelerine en çok yakışan dekorasyon stilleri modern ya da retro dekorasyon tarzları olacaktır. Beyaz, bej ya da krem renginin hakim olduğu, nötr renklerin kullanıldığı bir banyoda renkli bir makine ve seçtiğiniz renge uygun havlu, sabunluk, banyo paspası benzeri aksesuarlarla cıvıl cıvıl bir banyo ortaya çıkarmak mümkün olabilir.

Banyo mobilyasının ya da duvarlarının çamaşır makinenizle uyumlu bir renkte olması çarpıcı bir etki yaratabilir. İster duvarlarınız ister aksesuarlarınız söz konusu olsun, birbirini tamamlayan renklerden faydalanabileceğiniz gibi kontrast yaratan renklerden de yararlanabilirsiniz. Örneğin pembe makineniz mor aksesuarlarla birlikte çok şık duracaktır. Ancak kontrast bir renkte seçeceğiniz, örneğin yeşil banyo ürünleri makinenizin rengini vurgulayarak yine oldukça şık bir banyo tasarımı yapmanızı sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner