Alaçatı’da Bir Butik Otel Dekorasyonu

kır evi, otel,

Belki havaların soğumasıyla da ilgisi var ama Çeşme, Alaçatı’da yer alan Morro Otel‘in sade ama ev konforu taşıyan dekorasyonunu görür görmez, bloga taşımaya karar verdim. Üstelik Morro Otel müşterilerini yaz mevsiminden sonra da ağırlamaya devam ediyor. Alaçatı evlerinin arasında, kır evi tarzında döşenmiş, organik gıdalar ikram eden, bu sadece 6 odalı oteli bir kenara not etmek isteyebilirsiniz. Açık renkler, doğal malzeme ve vintage aksesuarlarla birleşerek, zevkli ve huzur dolu bir mekan ortaya çıkarmış.

Morro Otel’de yılın her ayı kalabilirsiniz. Odalarda klimanın yanı sıra kalorifer de var. Desenli kalorifer petekleri ayrıntıların önemini vurguluyor. Taş ve ahşap gibi doğal malzemelerin kullanımı böylesine doğayla iç içe olan bir mekanda kesinlikle doğru seçim. Yüksek ve ferah yatak odalarındaki sarı renk duvarlar, güneşi odalara taşıyor gibi. Renkli duvarlar kullanılınca tekstilde açık renkler tercih edilmiş. Hem hijyen vurgulanıyor hem de odada içiniz daralmıyor.

Pergoladan sarkan vintage tarz avize açık renklerle birlikte buraya şık ve biraz da lüks bir hava katmış. Otelin mutfağında ise kesinlikle samimiyet hakim. Burası bir evin mutfağı da olabilecek kadar geleneksel tarzda döşenmiş. Desenli karolar, hasır sandalyeler ve ahşap dolaplar insanın hemen içini ısıtıyor.

Morro Otel’in iletişim numarası: (0232) 716 08 30

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner