Akrep Burcunun Dekorasyon Tarzı

akrep burcu, astroloji, dekorasyon tarzı,

Dekorasyon tarzınızla ilgili şimdiye dek kesin bir karar varamamış ya da bu konuyu hiç düşünmemiş olabilirsiniz. Burçlara göre dekorasyon tarzınızın karakteristik özelliklerini okuyarak bu konuda fikir sahibi olabilirsiniz. Akrep burcunun dekorasyon tarzına yer vereceğimiz bu paylaşımda hem kendinizle ilgili hem de size huzur verecek dekorasyon tarzıyla ilgili önemli ipuçları olabilir.

Plüton’un yönetimindeki Akrep burcu doğuştan bir simyacıdır. Parçaları birleştirerek ve yenileyerek onları bambaşka bir kimliğe sokmayı sever. Kimsenin gözüne çarpmayacak eski bir sandalyeyi alıp onu baştan yaratmak sizin özel bir kabiliyetiniz.

Akrep burcu için dekorasyonda öne çıkan konulardan biri de ışıktır. Evinizin bolca doğal ışık alması size kendinizi iyi hissettirecektir. Kimi zamanda kendi içinize döndüğünüzde mekanınızı dilediğinizce loş bir şekilde aydınlatabilmek istersiniz. Ne de olsa Akrepler merak uyandırmayı ve gizem yaratmayı sever. Evlerinde de bu havayı koklamak mümkün olabilir.

Bu burç mensupları için geleneksel aile ortamının sıcaklığı da önemlidir. Kendi köşesine çekilmeyi sevdiği kadar, sade ve geleneksel tarzdan da hoşlanabilirler. Yine de yeniliklere asla kapalı değillerdir. Özellikle tasarım ürünler çok hoşlarına gider.

Dışarıdan hemen fark edilmese de Akrepler evleriyle gurur duymak isterler ve biraz gösteriş de işin içine girebilir. Bu durumda Akreplerin en büyük yardımcısı kırmızı renktir. Bu renge ve tonlarına evlerinde farklı bir hava yaratmak için başvurabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner