Ahşap Desenli PVC Pencere Modelleri

ahşap pencere, Fıratpen, pvc pencere modelleri,

Pvc pencereler yüksek ısı ve ses yalıtım özellikleri sayesinde her geçen gün daha çok tercih ediliyorlar. Üstelik bu ürünlerde artık sadece beyaz renge mahkum değilsiniz. Yeni laminasyon teknolojisi ile çok daha doğal görünümlü, evinizin dekorasyonuna uygun ahşap desenli renk seçenekleri olan pvc pencere modelleri üretiliyor.

Pvc pencere teknolojisinin gelişmesi yapıların mimarisini de değiştiriyor. Yalıtım değerlerinde rakipsiz olan pvc pencereler artık işlevsellikleri ve estetik görünümleri ile de projelere değer katıyor. Ahşabın sıcak ve doğal görüntüsünden vazgeçemeyenler için bu ürünler hem teknolojinin getirdiği yeniliklerden faydalanmayı hem de dilediğiniz tarzda bir dekorasyon yapabilmenizi olanaklı kılıyor.

Farklı kullanım biçimleri için üretilmiş çok çeşitli pvc pencere modelleri görebilirsiniz. Burada özetle sıralayacak olursak:

  • Pivot, katlanır, otomatik sürme, giyotin, adaptörlü, panjur ve kepenk gibi farklı ürünler arasından eviniz için en uygun ve kullanışlı olacağını düşündüğünüz modeli seçebilirsiniz.

Bundan bir kaç sene öncesine kadar tamamen lüks konutlarda tercih edilen ahşap desenli pvc pencerelere ulaşmak şimdilerde daha kolay. Bu kolaylıklardan biri de Fıratpen’in ‘büyük pencere değişim kampanyası’.

Kampanyadan yararlanacak olanlar oldukça uygun şartlarla bu estetik ve ileri teknoloji ile üretilen modelleri satın alabilirler. Kısacası ahşap desenli pvc pencere fiyatları artık çok daha demokratik.

  • Fıratpen’in S70 serisinde sedir, ceviz, maun, altın meşe ve budaklı meşe tercihlerinde metretül fiyatı 11.90 TL + KDV. Üstelik bu fiyat üzerinden de % 10 indirim yapılıyor. Kampanya 30 Eylül 2012 tarihine kadar Fıratpen bayilerinde geçerli. Bu arada İşçilik ve montajın kampanyaya dahil olmadığını belirtelim.

Pvc pencerenizden memnun kalmak istiyorsanız kalitesi belgelenmiş, insan ve çevre sağlığını gözeten firmalara yönelmeniz gerekir. Bu şekilde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde ürünü kullanma imkanı bulabilirsiniz. Sadece daha ucuz olduğu gerekçesiyle pencere gibi evin önemli bir öğesini sorularınıza yeterli cevap alamadığınız kişilere emanet etmemelisiniz. Isı ve ses yalıtımının iyi olması enerji ve para tasarrufu için gereklidir. Bu avantajı sağlamadığı takdirde pvc pencere kullanmanızın hiçbir anlamı olmaz.

Pvc pencere modelleri ve kampanya ile ilgili olarak Fıratpen’e müşteri danışma hattından ulaşabilirsiniz: 0800 219 80 20

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner