3 Parça ile Antre Dekorasyonu

antre, büfe,

Antre veya hol dekorasyonu için sadece 3 parça kullanmanız sıcak ve ilginç bir köşe oluşturmanız için yeterli olabilir. Önemli olan tarzınıza ve renklere karar vermeniz. Burada gördüğünüz parçalar geleneksel bir tarzı yansıtıyor ancak siz kendi zevkinize göre tek bir renge sadık kalabilir ya da antika değeri olan ürünler seçebilirsiniz. Antrenin evin geri kalan odalarını yansıtacak bir karaktere sahip olması daha mantığa uygun görünüyor. Böylece dekorasyonda bir bütünlük oluşturmuş olursunuz.

Önce bu ürünleri nereden ve kaça temin edebileceğinizi görelim:

İnek biblo: LANCA MILKFARM III adlı ürünü Mecidiyeköy’deki Maxxdepo‘dan temin edebilirsiniz. Telefon numarası: (0212) 347  11 20. Bu aksesuarın fiyatı 49 TL.

Büfe: Meşe kaplama, B-FOUR adlı renkli büfe Tablet Design ürünü. Telefon numarası: (0216) 597 12 35. Ürünün fiyatı 940 TL. Dilerseniz firmanın web sitesinden online alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik bu büfenin farklı renkte kapakları olan diğer modellerini de görmüş olursunuz: Tablet-design.com.tr     

Halı: IKEA’nın kilim desenli bu halısının adı KATTRUP ve ölçüleri 170 x 240 cm. Fiyatı: 298 TL.

Antrede çekmeceli ya da kapaklı bir büfe, etajer ya da dresuar kullanma fikri son zamanlarda oldukça revaçta. Faturalar, anahtarlıklar, ayakkabı çekeceği ya da diğer pek çok ıvır zıvır için yer açmanın yanı sıra, dekoratif olarak evin girişine sıcak bir hava getiriyorlar.

Büfe yerine bir markiz kullanabilirsiniz ve aksesuar olarak ayna ya da tabloyu tercih edebilirsiniz. Buradaki sevimli inek biblo yerine siz bir melek biblosu, abajur ya da vazo gibi kendi stilinize uygun bir dekoratif eşya seçebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi sadece 3 farklı parçayı bir araya getirerek çok farklı tarzlarda bir antre dekorasyonu oluşturmak mümkün.

Bu fotoğraftaki ürünleri bir araya getirirken tarz olarak birbirlerine uygun olmalarının yanı sıra halı ve büfenin de aynı tonlara sahip olmasına dikkat ettim. Gri ve hardal sarısını da içeren çok renkli halının kırmızısı bu tabloya ekstra bir sıcaklık ve canlılık kattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner