2014 Paspas Dekorasyonu Ve Modelleri

2014 paspas, örgülü paspaslar, Paspas Dekorasyon, Paspas Dekorasyonu, Paspas modelleri,

Dekorasyon denildiği zaman herkesin aklına çeşit çeşit şeyler gelebiliyor.  Çünkü ev dekorasyonu denildiği zaman evinizdeki en ince ayrıntıya kadar aklınıza getirebiliyorsunuz. Bu konuda öyle hassas davranan insanlar vardır ki duvardaki çiviyi bile kafaya takarlar ve ona bile bir dekor düşünürler. Biz tabi henüz o kadar ileri gitmedik fakat zamanla size çok daha farklı şeyler de sunacağız.

Bugün size 2014 yılına damga vuran şık paspas modellerini sunacağız. Paspasları düşündüğümüz zaman dekorasyon olarak ince bir detay gibi gözükse de insanların ilk baktığı yer genelde yerler olduğu için aslında çok önemlidir. Boşa dememişler dost başa düşman ayağa bakar diye.

Paspaslar banyo, tuvalet ve kapı önlerinde farklı bir duruş sergileyerek evinize güzellik katar. Farklı simgelere ve şekillere sahip kapı önü paspas modelleri ile gelen misafirinizin yüzünde bir tebessüm oluşturabilirsiniz. Ya da gelen misafirinize Hoşgeldiniz, Güle güle gibisinden güzel mesajlar iletebilirsiniz. Paspas alımı yaparken şekil, tasarım ve kaliteye çok dikkat edilmelidir. Özellikle de banyo, tuvalet gibi mekanlara paspas alırken mutlaka kaymayan paspasları tercih etmelisiniz. Aksi taktirde banyoda ya da tuvalette talihsiz bir kaza  yaşanabilir. Bir de son zamanların modalarından biri de takım halinde satılan paspaslardır. Takım paspas modellerinde de dikkat edilmesi gereken konular vardır. Paspaslarınızın boyut ve şekillerini banyonuzdaki klozer, lavabo ve benzeri şeylere uygun olarak seçmelisiniz. Ayrıca paspas seçimi yaparken banyonuzdaki renklerle uyum sağlamasına mutlaka dikkat etmelisiniz. Evinizin her yerinde renkler çok önemlidir. Renk insana neşe katar, huzur verir bazen de içini karartır. Kapınızın önüne koyacağınız canlı renklere sahip bir paspas ile gelenlerin içini açabilir evinizin görünümünü güzelleştirebilirsiniz. Modayı takip ediyorsanız moda renklerle gündeme ayak uydurursunuz.

 

Paspas seçiminizde kaliteye önem verirseniz mutlaka karşılığını alırsınız.

 

2014 Taç Banyo Paspas Modelleri 150x150 2014 Paspas Dekorasyonu Ve Modelleri
2014 Uğur böcekli örgüiü paspas modeli 150x150 2014 Paspas Dekorasyonu Ve Modelleri
Ayı şeklilnde örgü paspas modeli 150x150 2014 Paspas Dekorasyonu Ve Modelleri

 

dantel paspas modelleri 150x150 2014 Paspas Dekorasyonu Ve Modelleri
Değişik Özel Paspas Galerisi 150x150 2014 Paspas Dekorasyonu Ve Modelleri
Örgü Paspas Modelleri 150x150 2014 Paspas Dekorasyonu Ve Modelleri

 

Örgülü Dantel Tip Kedi motifli paspas modeli 150x150 2014 Paspas Dekorasyonu Ve Modelleri
Trend Özel Paspas modeli 150x150 2014 Paspas Dekorasyonu Ve Modelleri

 

koçtaş kapı paspası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner