2012 Beyaz Kış Dekorasyonu Önerileri

beyaz,

Bana göre kışın güzel renklerinden biri de beyaz. Ne var ki şehirlerde yağmur, çamur kışın bizi bu renkten uzaklaştırıyor. 2012 kışı için dekorasyon önerileri arasında beyaz dekorasyon örneklerine rastlayınca paylaşmak istedim. Beyaz giysilerle dolaşmak kadar beyaz bir evi temiz tutmak da zor ama fotoğraflara bakınca denemeye değer diye düşünüyor insan.

Bu salon sanki karlar altındaymış gibi görünüyor. Açık renk, desenli duvar kağıdı ve ağaç kütüğünden gövdesiyle orta sehpa bu etkiye neden oluyor diyebiliriz. Bu etkinin soğuk bir ortam demek olduğunu düşünüyorsanız, fotoğraftaki yumuşak tüylü halının tam da evi ısıtmak üzere seçildiğini söyleyelim.

Beyaz, bej ve grilerle döşenmiş bir yatak odası soğuk kış günlerinde rahatlamanız için gereken sakinliği ve huzur bulacağınız bir oda anlamına gelir. Fotoğrafta yok ama siz bu dekorasyona beyaz, yumuşak bir battaniye de ekleyebilirsiniz. Yatak odasında beyaz, temiz ve gözü yormayan bir görüntü ortaya koyduğundan bu odaya çok yakışır. Eğer monoton bir düzenleme ortaya çıkardığınızı düşünürseniz her zaman, dokulu ya da kendinden desenli kumaşlarla hareket katabilirsiniz.

Kışı anlatan kusursuz tablolardan biri. Metal gövdeli sandalyeler mermer tezgahın önüne yerleştirilmiş ve çiçekli birkaç dal ile başka herhangi bir aksesuara ihtiyaç kalmadığı ortada.

Farklı kumaşları, dokuları ve desenleri bir araya getirerek ama her zaman beyaza sadık kalarak ortaya çıkabilecek en özel salonlardan birini görüyorsunuz.

Belki yıldızları sadece özel günlerde asabilirsiniz ama yukarıdaki fotoğrafta yer alan pofuduk halıdan ve şık ottomandan feragat etmesi zor. Evin beyazlığı yeterince gözlerinizi kamaştırmadıysa altın rengi orta sehpa yardımcı olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*


111 Toner